Kompleksowa obsługa dostaw towarów akcyzowych – XBS PRO-LOG

Niezależnie od branży, w której specjalizuje się importer czy eksporter – dobry partner, odpowiedzialny za transport i szerzej pojętą logistykę, to nieoceniona pomoc w biznesie, szczególnie jeśli chodzi o towary objęte akcyzą. Na polskim rynku specjalistą w tym zakresie jest XBS PRO-LOG. Dowiedz się o niej więcej teraz!

XBS PRO-LOG – co to za firma?

To wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, które profesjonalnie zajmuje się wspomaganiem firm sprowadzających, jak i sprzedających za granicę produktów objętych podatkiem akcyzowym, w procesach związanych z transportem. Jako doświadczony operator logistyczny z Warszawy, oferuje kompleksowe usługi, świadcząc wsparcie m.in. dla hurtowni, sklepów detalicznych oraz branży HoReCa, a z drugiej strony – producentów i dystrybutorów. Innymi słowy, jeśli potrzebny Ci jest transport wina poza granice Polski lub interesuje Cię import alkoholu np. z Włoch – możesz mu to zadanie powierzyć.

Jakie zadania wykona dla Ciebie XBS PRO-LOG?

Jednak pomoc w przewozie towarów to tylko jedna z wielu usług, jakie firma proponuje swoim klientom. Jako że przedsiębiorstwo to podchodzi kompleksowo do udzielanego wsparcia, realizuje też szereg innych zadań, koniecznych do wykonania na każdym etapie łańcucha dostaw. Wśród nich znajduje się m.in.:

Ponadto firma prowadzi własny skład podatkowy, gwarantując profesjonalną obsługę umieszczonych w nim towarów.

W ramach wykonywanych prac XBS PRO-LOG zajmuje się np. kompletowaniem niezbędnej dokumentacji i sporządzaniem stosownych formularzy oraz kontaktem z organami podatkowymi. Innymi słowy – podejmuje się każdego zadania, czekającego wszystkich importerów i eksporterów produktów alkoholowych.

Dlaczego warto postawić na doświadczonego partnera?

Dobry operator logistyczny udziela wsparcia, jakiego potrzebują zarówno początkujące, jak i doświadczone firmy, które interesuje transport wina za granicę lub import alkoholu do Polski. Znajomość przepisów i mechanizmów działających w takich warunkach to klucz do skutecznego działania. Dodatkowo własny skład podatkowy z nowoczesnymi rozwiązaniami pozwala na bieżąco monitorować stany magazynowe. A to wciąż tylko część korzyści płynących ze współpracy z tym partnerem biznesowym!

Sprawdź ofertę już teraz!

Jeśli potrzebna jest Ci dobra obsługa celna, chcesz zlecić zewnętrznemu wykonawcy banderolowanie lub copacking towarów w atrakcyjniejsze opakowania czy zestawy – zgłoś się do XBS PRO-LOG. Firma ta może zapewnić atrakcyjny pakiet startowy dla początkujących przedsiębiorców. Zawsze też dostosowuje ofertę indywidualnie do konkretnego kontrahenta.

Materiał zewnętrzny

Redakcja speedycja.com.pl